Park linowy Kazimierz

Park linowy "Kazimierz" to miejsce, które zapewni niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu.
 
Zapraszamy do Parku Linowego codziennie od 11-tej do 18-tej.
Na potrzeby naszych gości przygotowaliśmy bardzo ciekawą ofertę, która każdemu pozwoli znaleźć coś dla siebie. Kilka tras z przeszkodami o zróżnicowanym stopniu trudności, zawieszonych na różnej wysokości, pozwala odwiedzać park wielokrotnie i za każdym razem przeżyć coś nowego.
ŚNIEŻKA - zbudowana z myślą o dzieciach, na wysokości ok 1,5 metra nad ziemią, składa się z 14 różnych przeszkód (wtym dwóch zjazdów tyrolskich). Konstrukcja trasy sprawia, że dzieci bawią się pod okiem rodzica/opiekuna, a nad bezpieczeństwem ich zabawy dodatkowo czuwa wykwalifikowany instruktor. Na tą trasę zapraszamy dzieci o wzroście minimum 100 cm. 
K2 - zawieszona na wysokości ok. 4,5 metra nad ziemią, składa się z 17 przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności (w tym trzech zjazdów tyrolskich). Na tą trasę zapraszamy młodzież i dorosłych. Minimalny wzrost to 140 cm.

EVEREST - rozpoczyna się na wysokości 9 metrów nad ziemią i daje mozliwość sprawdzenia się na kolejnych 17 przeszkodach. Niezapomnianą atrakcją jest 5 zjazdów tyrolskich o łącznej długości ok. 200 metrów. Minimalny wzrost to 150 cm.
Ceny w tygodniu:  Śnieżka - 18 zł, K2 - 25 zł, Everest - 30 zł
Ceny w weekend i święta:  Śnieżka - 20 zł, K2 - 30 zł, Everest - 35 zł
Przy zakupie czterech biletów piąte przejście gratis.

kontakt: 607906699