"Miniaturowe miasteczko z południowym charakterem. Zlokalizowany nad dzikim odcinkiem Wisły, wśród lessowych wąwozów Kazimierz posiada bogatą ofertę rekreacyjno-kulturalną. Przez cały rok można spędzać aktywnie czas, rozkoszując się urokiem starej zabudowy i wyjątkowych krajobrazów".

Cały tekst: http://wyborcza.biz/finanse/1,108340,17329912,10_najpiekniejszych_polskich_miast_wedlug_Poland_Sotheby_apos_s.html#ixzz3R4ga0RUt


Hotel** Wenus jest miejscem odpowiednim dla osób szukających hotelowych wygód z domową atmosferą. W 13 przytulnie urządzonych pokojach z łazienkami i TV sat. może zamieszkać 30 osób. Pozwala to zapewnić gościom nie tylko intymność, ale i indywidualną obsługę na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem jest kawiarnia w ogrodzie, całodobowy bar oraz dostęp do internetu WiFi w częściach ogólnodostepnych.

Hotel** Wenus odległy jest zaledwie 300 m. od Rynku.  Do dyspozycji naszych gości są miejsca w pięknym  apartamencie dwuosobowym, pokoju studio dla trzech osób z widokiem na Wisłę, dwóch pokojach trzyosobowych oraz dziesięciu dwuosobowych, w tym jeden przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. W cenie pobytu zapewniamy śniadanie. Z hotelu widać wszystkie atrakcje turystyczne miasteczka; piękne wzgórze zamkowe z basztą, kościół farny, klasztor i królową polskich rzek - Wisłę. Do dyspozycji gości hotelowych pozostawiamy całodobowy, obficie zaopatrzony bar oraz własny parking.